IV edycja konkursu „Mój ojciec – dobrze być razem”

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Torunia ogłasza konkurs na pracę pisemną na temat pozytywnej roli ojca w relacji z dzieckiem pt. Mój ojciec - dobrze być razem.

Forma pracy jest dowolna, za wyjątkiem formy wierszowanej. Wypowiedź musi być przygotowana na komputerze i zawierać od 2400 do 3600 znaków bez spacji, ma mieć tytuł oraz być podpisana pseudonimem. Udział w konkursie mogą wziąć udział uczniowie, którzy ukończyli 13 lat.  Ostateczny termin wysłania prac - 9 maja, trzeba je wysłać z adresu mailowego szkoły, dlatego uczniów, którzy chcą wziąć udział w konkursie, prosimy o kontakt z p. Emilią Suchorowską. Trzy najlepsze prace w województwie zostaną nagrodzone bonami podarunkowymi o wartości od 500 do 200 zł.

Zachęcamy do udziału w konkursie.
Regulamin konkursu.<<<Kliknij tutaj