Znalezione obrazy dla zapytania świetlica szkolna

Świetlica jest czynna codziennie w godzinach 6.45- 16.15 od poniedziałku do piątku.
W świetlicy uczniowie pracują tu pod okiem nauczycielek: p. Marta Szczukowska, p. Anna Barlewska - Stefaniak, p. Marzena Bryczyńska.

Zapisu do świetlicy dokonują rodzice (opiekunowie prawni) przez wypełnienie
„Karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej” i złożenie jej u wychowawcy świetlicy lub u wychowawcy klasy.

W trosce o bezpieczeństwo powierzonych naszej opiece dzieci wprowadzono kilka formalnych zabezpieczeń:
- rodzice wyrażają pisemną zgodę na samodzielny powrót dziecka do domu lub jego odbiór przez starsze rodzeństwo czy inne osoby niebędące prawnymi opiekunami,
- dzieci z klas I udają się na zajęcia zawsze pod opieką nauczyciela,
- bezpieczeństwu dzieci służy również przestrzeganie ”Regulaminu Świetliczaka”, z którym zapoznajemy uczniów na początku roku szkolnego i nieustannie do niego wracamy.

Znalezione obrazy dla zapytania świetlica szkolna        Znalezione obrazy dla zapytania świetlica szkolna       Znalezione obrazy dla zapytania świetlica szkolna

Zasady regulujące wszystkie kwestie formalne dostępne w załącznikach.

załącznik nr 1 --> regulamin świetlicy szkolnej

załącznik nr 2 --> wzór karty zgłoszenia dziecka do świetlicy szkolnej (do pobrania w świetlicy)

Dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach organizowanych zarówno w szkole, jak i na boisku szkolnym, na placu zabaw oraz siłowni.  Sala świetlicowa jest wyposażona w sprzęt, zabawki, gry, pomoce dydaktyczne, książki, materiały do wykonywania prac plastycznych. Prowadzimy nie tylko zajęcia opiekuńcze, ale także dydaktyczne i wychowawcze stosując metody aktywizujące i uwzględniające zainteresowania, zdolności i potrzeby dzieci oraz oczekiwania ich rodziców. Pierwszoklasiści są pod naszą szczególnie troskliwą opieką.

Znalezione obrazy dla zapytania świetlica szkolna

W świetlicy dzieci mogą korzystać z obiadów szkolnych, na dwóch przerwach od 11.30-11.45 oraz od 12.30-12.45. Na pierwszej przerwie posiłki spożywają uczniowie klas I-III oraz klas starszych, którzy kończą zajęcia lekcyjne o 11.30, na kolejnej przerwie dzieci z klas  I-III oraz IV-VIII.

Serdecznie zapraszamy ;)