Klocki SKRIKIT w Laboratoriach Przyszłości.

Zestaw zakupionych, w ramach LABORATORIUM PRZYSZŁOŚCI, klocków edukacyjnych SkriKit, zawiera 273 elementy. Edukacyjne klocki SkriKit w szkole gwarantują świetną zabawę podczas tworzenia konstrukcji ściśle nawiązujących do realizowanego tematu dowolnej lekcji.

#laboratoriaprzyszłości

Edukacyjne klocki konstrukcyjne SkriKit rozwijają nie tylko umiejętności manualne, ale także myślenie i wyobraźnię przestrzenną uczniów. Możliwość złożenia konstrukcji własnoręcznie, pozytywnie wpływa na rozwój zdolności koncentracji, organizacji miejsca pracy, planowania i wykorzystania różnego rodzaju połączeń w praktyce. Możliwości te zostały wykorzystane na zajęciach korekcyjno-kompensacyjnych i zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne do pracy z uczniami klas młodszych.