Monitoring wizyjny

Informacje o bezpieczeństwie w trakcie rozbudowy SP 4

Szanowni Państwo i Mieszkańcy osiedla Owczarki ! Drodzy Uczniowie!

W związku z rozpoczętą rozbudową szkoły proszę o stosowanie się do poniższych zaleceń:

1. Wejście do budynku będzie czynne tylko od strony parku.

2. Z uwagi  na zamknięcie drugiego wejścia  i związane z tym utrudnienia Rodzice uczniów klas I - III proszeni są o odbieranie dzieci przed budynkiem szkoły. Dzieci zostaną przyprowadzone klasami przez nauczycieli.

3. Plac budowy zostanie odgrodzony i zabezpieczony przez firmę Solgrud. Proszę, aby uczniowie przychodzili do szkoły, w miarę możliwości, na ok. 10 minut przed rozpoczęciem lekcji.

4. Proszę o zachowanie  szczególnej ostrożności podczas korzystania z obiektów sportowych w godzinach popołudniowych. Pod żadnym pozorem nie wchodzić na teren budowy.

5. Proszę nie wjeżdżać żadnymi pojazdami na teren szkoły i nie zastawiać drogi zjazdowej.

6. Budowa będzie trwać około 1 roku.

Dyrektor Szkoły Lidia Rodzaj

Grudziądz, 06.11.2019 r.