Dzień Talentów.

W sobotę, 16 marca, uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zorganizowanym przez Samorząd Uczniowski - Dniu Talentów. Przedstawiciele każdej klasy, wybrani w eliminacjach klasowych, zaprezentowali przed całą społecznością uczniowską swoje różne, ciekawe i pasjonujące umiejętności i talenty.

Pokazy dostarczyły występującym wiele stresu i pozytywnych emocji, a pozostałym uczniom dużo radości i przyjemności w sobotnie przedpołudnie. Każdy występ został nagrodzony wieloma brawami, a specjalna komisja oceniła i wybrała zwycięzców konkursu. Obok wspaniałych występów wokalnych i muzycznych, uczniowie zaprezentowali swoje talenty w tańcu, sporcie, jeździe na rowerach oraz pokazach chemicznych.
Nagrody dla zwycięzców oraz wszystkich uczestników konkursu przygotowała Rada Rodziców, za co serdecznie dziękujemy.

W konkursie wystąpili:

1. Urszula Tarkowska kl. 2a - miejsce I

2. Alicja Janczak kl. 3b - miejsce II

3. Dawid Piasta kl. 1c- miejsce III

4. Jakub Piasta kl. 3a

5. Alicja Krusińska i Maja Malinowska kl. 2b

6. Aniela Brzozowska kl. 1a

7. Agata Ogryzek kl. 2c

8. Zofia Mówińska kl. 1b

Klasy IV- VIII

1. Nadia Gołębiewska kl. 8a - I miejsce

2. Agata Kowalska, Agata Kaczmarska, Marcelina Suchorowska kl. 4a-miejsce II

3. Antonia Kłosowska kl. 6b miejsce III

4. Wiktoria Osipowicz, Agata Sulska kl. 5b

5. Liliana Chmielewska, Dominika Kołecka, Natalia Mrozińska, Lena Klucznik kl. 4b.

6. Wiktoria Eichler kl. 6c

7. Cyrankowski Adam, Kaniecki Piotr, Olivier Wąsicki, Wojciech Murszewski, Wiktor Zięba kl. 6a

8. Olga Chodyna, Maja Wojtczak kl. 5a