Dzień bez plecaka.

W piątek, 31 marca, Samorząd Uczniowski zorganizował akcję „Dzień bez plecaka”.
"Dzień Bez Plecaka" to ogólnopolska inicjatywa, najczęściej organizowana pierwszego dnia wiosny, pierwszego kwietnia lub w innym wybranym terminie.

Zabawa była prosta – uczniowie przyszli do szkoły ze wszystkimi niezbędnymi rzeczami, jak książki, zeszyty czy przybory, ale zamiast tradycyjnego plecaka trzeba było użyć.... . No właśnie, tutaj uczniowska kreatywność była ogromna! Zamiast plecaków mieliśmy: walizki podróżne, kosze, garnki, miski, worki, pudełka,  wiadra, wózki, a nawet transportery dla zwierząt, kosz na śmieci i deskę do prasowanie. Pomysłowość i fantazja uczniowska nas nie zawiodła. Wszyscy bawiliśmy się świetnie. W zabawie wzięli udział uczniowie od najmłodszych do najstarszych klas oraz część nauczycieli. Dzień bez plecaka wszedł już na stałe do planu pracy Samorządu Uczniowskiego.
Dziękujemy.