Projekt językowy - wymiana kartek świątecznych.

W grudniu uczniowie klas I- III naszej szkoły wzięli udział w projekcie językowym:  wymianie kartek świątecznych z życzeniami ze Szkołą Podstawową im. Henryka Sienkiewicza w Książkach. Wysłaliśmy ok. 80 kartek, jeszcze przed Świętami otrzymaliśmy podobną ilość od zaprzyjaźnionej szkoły. Kartki zostały wywieszone na holu, a życzenia płynące z pocztówek wprawiły nas w świąteczny nastrój.

Wymiana kartek świątecznych miała na celu usprawnienie umiejętności językowych uczniów, poszerzenie wiedzy o kulturze krajów anglojęzycznych oraz podjęcie współpracy z inną szkołą i integrację uczniów. Udział w projekcie był dla naszych uczniów nowym, ciekawym doświadczeniem, a jednocześnie atrakcyjną formą nauki języka angielskiego oraz możliwością zweryfikowania umiejętności językowych.
Załączamy fotorelację z realizacji projektu:

wykonywanie kartek

otrzymanie przesyłki