PROJEKTY i PROGRAMY

Projekt grantowy "Jesteśmy blisko" - rok szkolny 2022/2023

Na przełomie kwietnia i maja 2023r. nasza szkoła w ścisłej współpracy Pani wicedyrektor szkoły Agnieszki Jabłońskiej oraz pracownika banku Pekao S.A. p. Wioletty Kwiecień napisały projekt w ramach 7 edycji konkursu banku Pekao S.A. "Jesteśmy blisko". Nasz stworzony szkolny projekt nosi nazwę " Czwórkowy Dzień Gier i zabaw logicznych".

Dzięki temu placówka wzbogaciła się o pomoce dydaktyczne do nauki gry w szachy za kwotę 5 tyś. złotych, a w ramach tego zakupione zostały następujące rzeczy:

- zestaw szkolny - szachowa klasa/figury plastikowe + szachownica - 15 szt.

- zegary szachowe - 14 szt.

- szachy demonstracyjne na tablicy magnetycznej - 1 szt.

-  figury szachowe ogrodowe - wys. figur 41 cm

- szachownica do szachów ogrodowych - 160cm x 160 cm

Ponadto więcej informacji o 7 edycji konkursu można przeczytać w artykule poniżej:

Bardzo dziękuję Pani Wiolettcie za zaangażowanie w wzbogacanie bazy dydaktycznej naszej szkoły.

Wicedyrektor szkoły Agnieszka Jabłońska