HYMN SZKOŁY

WAKACJE Z BAKCYLEM

Drodzy Uczniowie SP4 w Grudziądzu! Wielkimi krokami zbliżył się koniec roku szkolnego 2020/2021, a wraz z nim czas na zasłużony odpoczynek.

Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom projekt Bakcyl postanowił przygotować pakiet specjalnych, wakacyjnych aktywności.  Już dziś  serdecznie zapraszamy uczniów do udziału w cyklu wydarzeń w ramach kampanii #BAKCYLprzedsiębiorczości – Wakacje 2021. Niebawem ruszamy z wakacyjnymi konkusami dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych. Do wyboru:

1. Konkurs krzyżówkowy dla uczniów klas 1-4, 5-6, 7-8

•  Dla każdej grupy odrębna krzyżówka

•  Zadaniem uczestnika jest rozwiązanie krzyżówki, a następnie wykonanie zadania dodatkowego, które będzie związane z odgadniętym hasłem.

•  Przy niektórych pytaniach uczestnik znajdzie podpowiedzi  (w formie linków do stron publikacji i filmów).

•  Konkurs potrwa od 5 lipca do 30 sierpnia 2021 roku.

•   Nagrody finansowe dla trzech najlepszych zgłoszeń (odrębnie w trzech grupach wiekowych)

1. miejsce – 300 zł (słownie: trzysta złotych)

2. miejsce – 200 zł (słownie: dwieście złotych)

3. miejsce – 100 zł (słownie: sto złotych)

2.  Konkurs wiedzy składający się z cyklu quizów dla uczniów klas 1-4, 5-8

•   4 krótkie testy wiedzy w formule online na platformie TESTPORTAL

•   Każdy quiz będzie dotyczył innej tematyki i będzie aktywny przez dwa tygodnie zgodnie z harmonogramem Konkursu.

•   W każdym quizie pula 10 pytań. System wylosuje dla każdego gracza 6 pytań.

•   Uczestnik może przystąpić do wszystkich czterech quizów lub do wybranego testu.

•   Nagrody finansowe dla trzech najlepszych graczy w każdym quizie (odrębnie w dwóch grupach wiekowych).

1. miejsce – 300 zł (słownie: trzysta złotych)

2. miejsce – 200 zł (słownie: dwieście złotych)

3. miejsce – 100 zł (słownie: sto złotych)

Więcej szczegółów już niebawem na stronie internetowej: www.bakcyl.wib.org.pl  w zakładce WAKACJE 2021. Będziemy zobowiązani za przekazanie informacji uczniom.

SERDECZNIE ZAPRASZA SZKOLNYY KOORDYNATOR BAKCYLA wiedyrektor p. Agnieszka Jabłońska.