Zbiórka dla Pana Roberta

Zbieramy nakrętki !!! – CK Nauka Piła

Codziennie miliony plastikowych nakrętek po napojach ląduje w koszu na śmieci. A można je przecież wykorzystać w znacznie lepszy sposób np. do działań charytatywnych.

Akcja „zbieramy nakrętki” jest organizowana w naszej szkole w szczytnym celu. Celem tym jest pomoc w sfinansowaniu kosztownej rehabilitacji i leczenia Pana Roberta, nauczyciela historii w naszej szkole. Do akcji może włączyć się każdy. Plastikowe nakrętki - od napojów, oleju, kawy rozpuszczalnej lub od detergentów - są w każdym domu. Zbiórka nakrętek plastikowych jest prosta i nie wymaga od osób biorących w niej udział dużego zaangażowania. Wystarczy przynieść do wyznaczonego miejsca zebrane przez siebie nakrętki. Każdy powód jest dobry, aby zbierać nakrętki i przekazywać je na cele charytatywne.
POMÓŻ I TY. Zbieramy Nakrętki dla Hospicjum im. Jana Pawła II w Żorach - Centrum  Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żorach