STRAJK w SP nr 4

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 4 informuje, iż nauczyciele naszej placówki biorą udział w strajku. W związku z tym od 12 kwietnia 2019r. lekcje są nadal odwołane. W tym czasie obiadu nie będzie. Uczniowie korzystający z opieki w szkolnej świetlicy podczas strajku muszą posiadać własny suchy prowiant. Szkoła jedynie zapewni do picia herbatę.

Osoby, które korzystają z obiadów w szkole w miesiącu kwietniu będą miały albo w następnym miesiącu odliczone obiady za czas strajku, albo zostaną zwrócone im pieniążki za niewykorzystane posiłki w późniejszym terminie. Koszt obiadów w kwietniu wynosi 52,64zł (14 x 3,76zł). Pilnie prosimy dokonywać wpłat w świetlicy szkolnej do czwartku 11.04.2019r. do godz. 16.15 (prosimy o odliczoną kwotę).

O jakichkolwiek zmianach organizacyjnych będziemy Państwa informować na bieżąco. Prosimy Rodziców systematyczne śledzenie informacji zamieszczanych na stronie internetowej szkoły albo w dzienniku elektronicznym.