GBO 2023 - głosowanie na projekty rozpoczęte!!!

Szanowni Państwo! Drodzy Uczniowie!

Od 5 września  do 30 września 2022r. do godz. 15.00  trwa głosowanie na projekty zgłaszane w ramach Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego 2023. Zwracamy się z prośbą o poparcie projektu nr 26 w okręgu Owczarki zgłaszanego przez Pana Michała Szulca, „Plac do parkowania rowerów przy Szkole Podstawowej nr 4 w Grudziądzu”.

Bardzo prosimy o zagłosowanie na nasz projekt.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Szkoły Podstawowej nr w Grudziądzu

Każdy z mieszkańców okręgu Owczarki może zagłosować tylko raz, oddając głosy na maksymalnie 2 zadania ogólnomiejskie, na 2 z okręgu, w którym mieszka oraz 2 zadania miękkie.

Głosy na wybrane zadania będzie oddać wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą systemu do obsługi GBO dostępnego na stronie https://grudziadz.budzet-obywatelski.org/glosowanie

Zasady głosowania:

·   Prawo do udziału w głosowaniu przysługuje wszystkim mieszkańcom Miasta Grudziądz.

Aby prawidłowo oddać głos należy podać: imię i nazwisko, adres zamieszkania oraz numer PESEL, nr telefonu, a także potwierdzić zawarte oświadczenia.

·    Przed przystąpieniem do głosowania warto zapoznać się z poszczególnymi propozycjami zadań do Grudziądzkiego Budżetu Obywatelskiego.

·    W celu weryfikacji oddania głosu należy wprowadzić w określone pole numer swojego telefonu komórkowego.

·    Na wskazany numer telefonu głosujący otrzyma SMS-em kod weryfikacyjny, który należy wpisać w kolejne pole.

·    Jeden numer telefonu można wykorzystać do zweryfikowania maksymalnie pięciu głosów.

Dzięki głośowaniu w GBO wszyscy możemy mieć realny wpływ na zmianę naszego otoczenia!!!